Dlaczego warto dodawać monostearynian gliceryny do produkcji pianek EPE?

December 16, 2022

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto dodawać monostearynian gliceryny do produkcji pianek EPE?

Dlaczego warto dodawać monostearynian gliceryny do produkcji pianek EPE?

 

W trakcie produkcjiWytłaczany Pianka polietylenowa (pianka EPE) , zostaną dodane pewne dodatki poprawiające jego jakość.

 

Monostearynian gliceryny w proszku GMS jest jednym z komtylko stosowane dodatki w procesie produkcji.

 

Przekonamy się, że produkty zMonostearynian gliceryny w proszku GMSdodane są w zasadzie dobrej jakości.

 

1.Monostearynian gliceryny w proszku GMSwspomaga pienienie, przeciwdziała skracaniu, wygładzaniu, działa antystatycznie, modyfikująco i przeciwmgielnie.

 

2.Jeśli chodzi o bawełnę perłową,Monostearynian gliceryny w proszku GMSmoże być stosowany jako środek spieniający do wysokospienionego polietylenu i polistyrenu razem z butanem i innymi środkami spieniającymi i ma bardzo dobre działanie.

Co więcej, powierzchnia spienionych produktów z tworzywa sztucznego przy użyciu monoglicerydów z destylacji molekularnej jest bardzo gładka, czysta i jasna bez skurczu.

 

3.Monostearynian gliceryny w proszku GMSjest doskonałym wewnętrznym smarem, który może zmniejszyć tarcie między cząsteczkami polimeru, zmniejszając w ten sposób lepkość stopionego polimeru i poprawiając jego płynność.

Posiada zalety dobrej kompatybilności z żywicą, łatwego rozprowadzania, nadaje się do produktów transparentnych itp

 

Jego działanie antystatyczne jest dobre, co może zmniejszyć skład elektrostatyczny i gromadzenie się bawełny perłowej, zmniejszyć wchłanianie kurzu przez produkty z tworzyw sztucznych i przylegać do przezroczystości oraz czystej i pięknej powierzchni produktów.